חברת מגן והנדסה, מקבוצת נתון, מספקת שירותי בטיחות אש והינה בין החברות הראשונות, המובילות והוותיקות בתחום. החברה נוסדה בשנת 1968 ומתמחה במתן שירותי ייעוץ, תכנון, התקנה ותחזוקה של מערכות גילוי וכיבוי אש, מערכות כיבוי אוטומטי במים, בטיחות ומיגון אקטיבי ופסיבי.

בחברתנו צוותי שירות, התקנות וניידות שירות בפריסה ארצית ומנוהלים ע"י 3 סניפים של חברתנו הממוקמים:

בטיחות אש

צפון

בטיחות אש
בטיחות אש

ירושלים

בטיחות אש
בטיחות אש

מרכז

בטיחות אש
https://www.youtube.com/watch?v=QQW0tZ763CE

החברה מתכננת ומבצעת פרויקטים גדולים ומורכבים תוך אינטגרציה בין המערכות השונות על-מנת לתת פתרון יעיל ונכון ללקוח. הידע, הניסיון, המקצועיות, האדיבות והאיכות שלנו הם שם נרדף למצוינות בשירות על כך יעידו חוג לקוחותיה המרוצים של החברה, עימם נמנים כיום אלפי לקוחות כדוגמת: משרדי ממשלה, מערכת הביטחון, עיריות, רשויות מקומיות, מועצות אזוריות בכל רחבי הארץ, בתי מלון, בתי חולים, בתי אבות, מפעלי תעשיה, חברות הי-טק, אוניברסיטאות ומוסדות חינוך, מבני משרדים, מרכזים מסחריים ועסקים קטנים רבים. הייעוץ, תכנון, התקנה ושירות התחזוקה נעשים על פי התקנים הישראלים והאמריקאיים המחייבים, בפיקוח ובקרה של מהנדסי החברה.

חברתנו שמה דגש על שמירת קשר רציף עם הלקוח גם לאחר סיום העבודה, מקפידה לתדרך את הלקוח לגבי אופן הפעלת המערכות ונותנת תמיכה טלפונית ואנושית ככל שידרש. למגן והנדסה תו תקן ממכון התקנים הישראלי לכלל הפעילות המבוצעת על ידה והינה מוסמכת לנפק את האישורים הנדרשים לביצוע עבודות ההתקנה ושירות התחזוקה על ידי רשויות הכיבוי, הרשויות העירוניות וחברות הביטוח. כמו כן, חברתנו נושאת את תו האיכות הבינלאומי  ISO 9002.

מגן והנדסה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של תחומי עיסוק בתחום של בטיחות אש בכל עת ומכל מקום.

דברו איתנו

שיתופי פעולה

שיתופי פעולה